Rada artystyczna

Projekt tworzą lokalni artyści, muzycy i Dj-e, którzy wchodzą w skład rady artystycznej klubu, zarządzającej programem miejsca i tworzącym jego unikalny charakter. Warzelnia działa nie tylko w Tychach, nie tylko w Browarze Obywatelskim, ale przede wszystkim staje się ideą, którą przetaczamy jak osocze w artystyczny krwiobieg kraju.

Daniel's 3D

Daniel Fedorczyk- Fedor Movie to utalentowany Visual Content Producer, DJ oraz VJ. Jest jednym z organizatorem Tychy Light & Sound Festival jaki i rezydentem Warzelni. Główne gatunki muzyczne prezentowane to trap, rap oraz garage.

Swoją twórczość głównie opiera o tworzenie animacji 2d/3d , które współgrają w rytm muzyki, czekają na was wizualizacje, mapping 3D w odrapanych zakamarkach starej warzelni, którą wypełnia dźwiękiem i światłem.

 

DJ WHITE

DJ White, a tak naprawdę Damian Michalewski urodzony 4.08.1993. DJ młodego pokolenia, z dość sporym bagażem doświadczeń. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 15lat na gimnazjalnych dyskotekach. Swoją pierwszą imprezę zagrał w klubie Iluzja w Tychach. Podczas pracy DJ-a miał okazję współpracować z takimi osobami jak Mad Fiddle(skrzypek), Colina(skrzypaczka), DaveBo (saxofon), czy DJ Mat Different-eye (Dj, Producent) oraz prowadzic imprezy z cenionymi w kręgu DJami.

MCK

MCK w Tychach prowadzi działalność zakresie upowszechniania kultury i sztuki. Wizytówką instytucji MCK są największe imprezy plenerowe i festiwale w mieście, koncerty, wystawy. Ponadto współpracujemy z nimi przy organizacji festiwalu mappingu - Tychy Light & Sound Festival.

UNQLightz

UNQLightz to firma zajmująca się efektami specjalnymi, oświetleniem, realizacjami multimedialnymi takimi jak Visual Mapping czy Hologram oraz organizacją widowisk. Podczas Wielkiego Otwarcia Warzelnie dostarczyli nam ogrom atrakcji w postaci ognia oraz tańca na szarfie.

Invoker

DJ i producent muzyczny, który szybko został członkiem polskiej sceny psychedelic trance. Nie upłynęło sporo czasu od kiedy pierwszy raz pojawił się na open deckach w połowie 2014 roku do momentu, w którym grał na imprezach i festiwalach na terenie całej polski. Szybkość postępów z pewnością w dużej mierze zawdzięcza swojej ogromnej miłości do muzyki i sporemu doświadczeniu w jej tworzeniu.

MIFI

Mifi to przedstawiciel młodej, ambitnej sceny dub/chill/goa/etno we wschodniej Polsce. Obecnie znany jest z projektu i współpracy z Miss God, Królewski Sound czy też klubem Metro, jak również współtworzy "Tribalanga Festiwal". Aktualnie możemy go spotkać na chilloutowych scenach psychill, techno czy goa w całej Polsce. Dotychczas zwiedził większość najlepszych klubów w Polsce, szerząc swój świat muzyczny. Korzenną muzyką pasjonuje się od dzieciństwa, i to właśnie ona stanowi trzon jego muzycznych poszukiwań.

Psysutra

W tym roku Psysutra ochodzi 10 lecie działalości,  na imprezie zabiera w niezapomnianą i różnorodną podróż w lata 90, w której nie zabraknie zarówno klasyków gatunku, jak i wykopaliska archeologiczne z odmętów Discogsa.
 

Morfogeneza

Eyeseed to projekt założony przez grupę przyjaciół. Zainspirowani przez niezliczoną ilość artystów jaką poznali na wielu imprezach i festiwalach, postanowili sami coś dodać do świata muzyki psytrance'u.

Garściami czerpią doświadczenia z wielu imprez w Polsce i Europie. Działają głównie w Bielsku-Białej. Jednakże można ich także spotkać na licznych imprezach w południowej Polsce gdzie wspólpracują z innymi kolektywami.