Rada artystyczna

Projekt tworzą lokalni artyści, muzycy i Dj-e, którzy wchodzą w skład rady artystycznej klubu, zarządzającej programem miejsca i tworzącym jego unikalny charakter. Warzelnia działa nie tylko w Tychach, nie tylko w Browarze Obywatelskim, ale przede wszystkim staje się ideą, którą przetaczamy jak osocze w artystyczny krwiobieg kraju.

Daniel's 3D

Daniel's 3D to utalentowany DJ/VJ. Jest rezydentem Warzelni. Główne gatunki muzyczne prezentowane to trap, rap oraz garage. Swoją tworczość głównie opiera o tworzenie wizualacji, które pulsują w rytm granej muzyki, czekają na was wizualizacje, mapping 3D i w odrapanych zakamarkach starej warzelni,z której wypełzną dźwięki i obrazy.

DJ WHITE

DJ White, a tak naprawdę Damian Michalewski urodzony 4.08.1993. DJ młodego pokolenia, z dość sporym bagażem doświadczeń. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 15lat na gimnazjalnych dyskotekach. Swoją pierwszą imprezę zagrał w klubie Iluzja w Tychach. Podczas pracy DJ-a miał okazję współpracować z takimi osobami jak Mad Fiddle(skrzypek), Colina(skrzypaczka), DaveBo (saxofon), czy DJ Mat Different-eye (Dj, Producent) oraz prowadzic imprezy z cenionymi w kręgu DJami.

MCK

MCK w Tychach prowadzi działalność zakresie upowszechniania kultury i sztuki. Wizytówką instytucji MCK są największe imprezy plenerowe i festiwale w mieście, koncerty, wystawy. Ponadto współpracujemy z nimi przy organizacji festiwalu mappingu - Tychy Light & Sound Festival.

UNQLightz

UNQLightz to firma zajmująca się efektami specjalnymi, oświetleniem, realizacjami multimedialnymi takimi jak Visual Mapping czy Hologram oraz organizacją widowisk. Podczas Wielkiego Otwarcia Warzelnie dostarczyli nam ogrom atrakcji w postaci ognia oraz tańca na szarfie.