O Warzelni

Warzelnia to wielopoziomowa przestrzeń, którą wypełniają artyści zakochani w autentycznych przestrzeniach starego browaru. Unikatowy mariaż eksperymentalnych brzmień i wizualizacji. Pierwsze w Polsce miejsce, w którym możesz wsłuchać się w obrazy i pozwolić prowadzić się dźwiękom, które wypełzają z odrapanych zakamarków wskrzeszonej warzelni piwa. Projekt tworzą lokalni artyści, muzycy i Dj-e, którzy wchodzą w skład rady artystycznej klubu, zarządzającej programem miejsca i tworzącym jego unikalny charakter. Warzelnia działa nie tylko w Tychach, nie tylko w Browarze Obywatelskim, ale przede wszystkim staje się ideą, którą przetaczamy jak osocze w artystyczny krwiobieg kraju. Ambasadorzy projektu, to uznani muzycy, którzy uwierzyli w siłę sprawczą ludzi, dla których najważniejsza jest nieskrępowana wolność artystyczna i możliwość ciągłego przepływu pomysłów ząrządzającej programem miejsca i tworzącym jego unikalny charakter.
 
 
 

Lokal na 700 osób

Ta wielopoziomowa przestrzeń odnajduje swoje zastosowanie podczas wszelkiego rodzaju eventów. Nasz obiekt składa się z dwóch zupełnie różnorodnych sal i jest w stanie pomieścić nawet do 700 osób!
  • Sala kolorowa to miejsce, gdzie każdy może usiąść, porozmawiać i napić się cudownego trunku - piwa Tichauer, w niesamowitej, industrialnej przestrzeni
  • Druga sala to tzw. Sala mózgów, gdzie niesamowici ludzie wypełniają parkiet ,a artyści oraz DJ'e podbijają serca publiczności !