IT Loft Park w Browarze Obywatelskim

To energia przyszłości. Miejsce dla spełnienia marzeń o nowoczesnych technologiach i otwartych przestrzeniach świata XXI wieku, który nadaje nowy wymiar XIX-wiecznej, przemysłowej zabudowie. Tu chce się oddychać, myśleć i pracować.

Ambicja i kreatywność

Ambicja i kreatywność charakteryzują Browar Obywatelski od 1897 roku. Cenimy zrównoważone podejście do pracy i życia społecznego. Unikatowy charakter naszego IT Loft Parku tworzy postindustrialna zabudowa, kompleksowo poddająca się charakterowi i rytmowi pracy związanej z nowoczesnymi technologiami.

Park nowoczesnych technologii

Park nowoczesnych technologii i projektowania graficznego zaprasza najemców kameralnych, komercyjnych i korporacyjnych. Oferujemy specjalistyczne laboratoria i pracownie, a także biura od 20m2 do 1600m2 (typu loft). Działają u nas firmy branży technologicznej, IT, projektowej, finansowej i w zakresie marketingu. Park oferuje szereg usług dodatkowych i unikatową przestrzeń pracy i rozwoju.

IT

 Dla każdego przedsięwzięcia z dziedziny IT nasz Loft Park jest miejscem, w którym sny o potędze znajdują swoje odbicie w rzeczywistości. Technologie wirtualne wymagają otwartości, cechują się odwagą w myśleniu i konsekwencją we wdrażaniu.

Akademia Przedsiębiorczości

Doradzamy, sieciujemy, animujemy – pomagamy naszym klientom i partnerom w rozwoju. Prowadzimy Akademię Przedsiębiorczości, czyli cykl bezpłatnych spotkań, wykładów i bezpośrednich konsultacji, które wspierają prywatną działalność gospodarczą.

Nasza siedziba

Nasza siedziba jest świetnie skomunikowana z sąsiadującymi aglomeracjami dzięki węzłom drogowym E75/S1/44 oraz autostradom A1 i A4. W odległości raptem 400m zlokalizowany jest dworzec PKP Tychy Główne (a w linii prostej znacznie bliżej – widać go z okien naszych biur).

Oprogramowanie

Oprogramowanie, technologie informacyjno-komunikacyjne, multimedia, marketing, usługi techniczne – to narzędzia, które IT Loft Park oddaje przedsiębiorczym umysłom do dyspozycji.

 

IT LOFT PARK

 
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.

Utworzenie parku nowoczesnych technologii w dziedzinie IT
 i projektowania graficznego na terenie zabytkowego Browaru Obywatelskiego w Tychach.

„MEMO” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013.