IV Akademia Przedsiębiorczości

17.05.2017 r.

Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK Tychy wraz z partnerami zapraszają osoby zainteresowane otworzeniem własnej działalności gospodarczej, osoby prowadzące „młode” firmy, a także firmy z terenu województwa śląskiego na IV edycję Akademii Przedsiębiorczości. Kolejna odsłona skupia się na kwestiach planowania biznesu i modelach prowadzenia firmy. Akademia jest odpowiedzią na potrzebę edukacji w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Cykl bezpłatnych spotkań, wykładów  i bezpośrednich konsultacji z organizacjami, instytucjami, bezpłatny dostęp do specjalistów i mentorów ma za zadanie przybliżyć tajniki startu i prowadzenia własnego biznesu. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Termin: 17 maja 2017 roku, środa, godzina 10.15 – 13.30
Miejsce: restauracja na terenie parku naukowo-technologicznego, ul. Browarowa 9, Tychy (kompleks Browaru Obywatelskiego).
Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.itloftpark.pl/szkolenia.

Udział w Akademii jest BEZPŁATNY.


Kontakt:        

Rafał Kost IT LOFT PARK Tychy

+48 728 833 709

e-mail: szkolenia@itloftpark.pl

UWAGA: ze względu na organizację w IT LOFT PARKU wojewódzkiej konferencji dotyczącej
INDUSTRIADY 2017 w dniu 18.05.2017 roku, IV edycja Akademii Przedsiębiorczości odbędzie się w restauracji na terenie Parku.