I Akademia Przedsiębiorczości

13.07.2016 r.
Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK Tychy wraz z partnerami zaprasza osoby zainteresowane otworzeniem własnej działalności gospodarczej, a także osoby prowadzące „młode” firmy z terenu województwa śląskiego na inaugurację Akademii Przedsiębiorczości. Akademia jest odpowiedzią na potrzebę edukacji w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Cykl bezpłatnych spotkań, wykładów  i bezpośrednich konsultacji z organizacjami, instytucjami, prawnikiem czy księgową ma za zadanie przybliżyć wszystkie tajniki startu własnego biznesu. W trakcie konsultacji instytucje przybliżą mechanizmy wsparcia i zakładania działalności. Jednocześnie, każdy nowy przedsiębiorca przy stanowiskach partnerów będzie mieć okazję przedyskutować z doradcami biznesowymi
i trenerami pojawiające się zawsze wątpliwości, kwestie marketingowe, prawne i inne, zaś start-upy będą mogły poznać możliwości dofinansowania do określonych zamierzeń rozwojowych. Wszystko to w unikatowej przestrzeni starej słodowni parku IT LOFT PARK Tychy.
 
Termin:   13 lipca 2016 r., godz. 9.00 – 13.00.
Miejsce:   Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK, ul. Browarowa 21, Tychy (kompleks Browaru Obywatelskiego).
Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.itloftpark.pl/szkolenia.

Udział w Akademii jest BEZPŁATNY.


Kontakt: 
Rafał Kost, IT LOFT PARK Tychy,
+48 728 833 709
e-mail: szkolenia@itloftpark.pl