Przemysłowa historia i współczesne marzenia

 
Browar Obywatelski to przemysłowa historia i współczesne marzenia. Tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle emocje, biznes i innowacje. Tradycyjne, śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Infrastruktura końca XIX wieku jest dla nas początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI.
 

Mamy „to coś”

Przywróciliśmy Browarowi Obywatelskiemu ducha i smak, który zliczamy w wylanych kuflach piwa Tichauer. Wskrzesiliśmy ponad stuletnią recepturę napoju, który został stworzony dla tego miejsca i którego energia nadal krąży w naszych żyłach. Dzisiaj Tichauer – nasza marka premium - inspiruje do działania i napawa radością. Nas i wszystkich, którzy cenią sobie autentyczność.
 

Tutaj zdarzają się olśnienia

Podczas remontu budynku odkryliśmy przedwojenną, metalową tablicę reklamową piwa Tichauer. Pomyśleliśmy wtedy: nazwa Browar Obywatelski zobowiązuje. I po dziś dzień tak myślimy. Zobowiązuje nas szacunek dla tradycji i otwarte, jasne, odważne spojrzenie w przyszłość. Jesteśmy odważni. I realizujemy marzenia.

 

Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy, marzymy tak dobrze, jak działamy.

Marzyliśmy o świetnym piwie. O interesującym miejscu. O wyróżniającej nas restauracji. O inspirującej przestrzeni dla biznesu – tego wielkiego, i tego kameralnego. O kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności.
Dzisiaj zapraszamy Was na świetne piwo, do doskonałej restauracji i na ciekawe wydarzenia, oraz do miejsca, w którym troszczymy się o biznes.
 

Tworzymy emocje. Rozwijamy innowacje. Inspirujemy biznes.

Wierzymy, że energia, którą dawni pracownicy Browaru Obywatelskiego włożyli w zbudowanie marki wyrosłej z marzeń, jest siłą, jaka nam towarzyszy. Znajdujemy się w innym czasie, lecz w tym samym miejscu. Dzieli nas ponad sto lat, ale łączą takie same ambicje i odwaga. Tworzymy emocje. Rozwijamy innowacje. Inspirujemy biznes.