eventy

Wysoka jakość realizowanych wydarzeń. Kompleksowość obsługi i kreatywność usługi. Jest wiele okazji, żeby świętować.

Eventy

Dobra zabawa i rozrywka, sztuka i kultura znajdują u nas przestrzeń. Aura nowoczesności i szacunek dla tradycji, dobry smak, entuzjazm i energia cechują każde z miejsc Browaru Obywatelskiego.
 

Pełne zaplecze

Zapewniamy pełne zaplecze techniczne, technologiczne, gastronomiczne i organizacyjne. Dbamy o każde wydarzenie – od przygotowania przestrzeni, przez menu szefa kuchni, po oświetlenie, nagłośnienie oraz mapping 3D.

3000/400/300

 3000 osób w plenerze, 400 osób w sali industrialnej, 300 samochodów na parkingu – to cyfry dedykowane dużym wydarzeniom. Dysponujemy największą na Śląsku, zrewitalizowaną postindustrialną przestrzenią eventową o powierzchni 1600 m2.

20

 Potrzebujesz czegoś mniejszego? Oddamy w Twoje ręce salę na 20 osób i zapewnimy Ci taki sam komfort, jaki przygotowaliśmy markom takim jak Porsche, BMW, Wurth Polska, Barry CallAbout. Jesteśmy profesjonalistami.

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, klientów biznesowych i indywidualnych. Organizujemy konferencje, imprezy integracyjne, towarzyskie i prywatne. Jest wiele okazji, żeby świętować. Szczegóły znajdziecie Państwo w naszych ofertach: dla agencji eventowych / klientów biznesowych / osób indywidualnych.