O szwalni

Przedsiębiorstwo MOVI, posiada również w swojej ofercie usługi szwalnicze. Posiadamy doświadczenie w produkcji i dystrybucji ekskluzywnej pościeli, dzięki czemu jesteśmy renomowaną firmą na rynku krajowym i europejskim.
 
Oferujemy szeroki wachlarz wyrobów, możliwość skompletowania zestawów na potrzeby i życzenie klienta, w wielu wzorach, w każdym rozmiarze oraz oferujemy usługi haftu komputerowego.

Hafty

Oferujemy Państwu usługi haftu na gotowych produktach, takich jak: polary, ręczniki, szlafroki i czapki oraz na elementach wykrojonych: kieszonki, rękawy, pagony. Ponadto wykonujemy różne aplikacje, naszywki, emblematy oraz identyfikatory imienne. Wychodząc na przeciw nowym wyzwaniom, usługi haftu wzbogaciliśmy w hafty na skórze i produktach skóropodobnych oraz hafty trójwymiarowe.
 
Dla naszych klientów oferujemy krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.
Specjalnie dla Państwa zapewniamy wykonanie projektu haftu zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Nasza oferta

Szyjemy:
pościel, prześcieradła proste i na gumkę, narzuty, zasłony, firany, poduszki dekoracyjne, obrusy, bieżniki, serwetki, maty dla dzieci do zabawy, osłonki do łóżeczka, przewijaki, rogale do karmienia, ręczniki kąpielowe z kapturkiem, kosmetyczki
 
Obszycia:
-wykonujemy kordel
-keder ścieg dwuigłowy
 
Usługi i produkty:
-powszechne: pościel na zamek, prześcieradła.
-specjalistyczne: pościel z kedrem, pościel z kordlem, pościel z haftem, pościel jedwabna, pościel lniana, poduszki dekoracyjne, narzuty.