Nasze realizacje

Nasze realizacje odnalazły swoją przestrzeń na budynkach, samochodach,
pomnikach, a nawet roślinach. Dysponujemy wysokiej klasy projektorami i oprogramowaniem, a przede wszystkim twórczymi jednostkami,
dla których praca w tej technologii jest czymś więcej, niż pasją.

Tychy Light & Sound Festival 2018

 Energetyczne zakończenie lata w Tychach: Light & Sound Festival 2018

Spodek cały w serduszkach

Walentynki 2018 w Spodku? Owszem. W symbolu Katowic na zakochanych będzie czekało sporo atrakcji, m.in. projekcja wielkoformatowa z elementami mappingu 3D

Niezwykły mapping i biało-czerwone fajerwerki. Rybnik świętuje Dzień Niepodległości

 Od X wieku, przez wielki pożar miasta, początki kopalni Hoym, powstania śląskie, II wojnę światową, aż do wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Rybniczanie z okazji Dnia Niepodległości mogli zobaczyć widowisko mapping na ścianach ratusza. Później były jeszcze biało czerwone fajerwerki.
 
Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/niezwykly-mapping-i-bialoczerwone-fajerwerki-rybnik-swietuje-dzien-niepodleglosci-wideo-zdjecia/ar/13657850

Ustroń i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 / strefa kibica

 

TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL 2017

16 września 2017 odbyła sie kolejna edycja Tychy Light & Sound Festival 2017. Wydarzenie jest poświęcone artystycznym działaniom wykorzystującym światło i dźwięk. Na elewacji zabytkowego budynku słodowni zaprezentowane zostały prace konkursowe. Zwycięzcą tej edycji był Marcin Wasilewski, którego praca konkursowa zachwyciła jurorów i otrzymał on nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł. W programie festiwalu odbyły się koncerty: Micromelancolié, Sambora i Natalii Nykiel oraz pokaz taneczny grupy Dyemotionfluo. 

Daisy Days

Daisy Day 2017 to coroczne wydarzenie łączące pod jedną marką różne formy aktywności artystyczno-kulturalnej mające związek z osobą księżnej Daisy , jej działalnością i ulubionymi zajęciami. Podczas Daisy Days 2017 odbył się pokaz mappingowy wraz z konkursem. W tym roku tematem przewodnim mappingów był "Ogród Daisy", wszelkie mappingi opierały się o motywy kwiatowo-ogrodowe. Zwyciężczyni konkursu to Magdalena Kasperczyk ,która otrzymała nagrodę pieniężną.

Sylwester Sosnowiec 2016/2017

Z okazji Sylwestra 2016/2017 stworzyliśmy unikatowy mapping opowiadający historię miasta Sosnowiec. Mapping przygotowany dla miasta Sosnowiec nawiązuje do 115-lecia nadania miastu praw miejskich. Widzimy na nim ważne dla Sosnowca wydarzenia oraz osoby z związane ze stolicą Zagłębia Dąbrowskiego. Podczas wydarzenia pod Urzędem Miasta Sosnowiec zagrał DJ Wikar i Acapulco. Gwiazdą Sylwestra był zespół IRA.
 
 

Tychy Light & Sound Festival 2016

Jest to kontynuacja festiwalu mappingowego -  MappFest. Coroczne wydarzenie skupiające fanatyków tematyki mappingowej podczas, którego ma miejsce konkurs. Wydarzenie wzbogaciła wystawa „Przestrzeń, wypowiedź, światło”, w której wzięli udział artyści z Polski i Republiki Czeskiej. Po zachodzie słońca zaprezentowane zostały mappingi konkursowe, z których najlepszy otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Tychy. Zwyciężczynią w tej edycji była Gabriela Palicka. Dodatkowo Fair Weather Friends oraz producent muzyczny Mr. G, zaprezentowali swój set na tle mappingów przygotowanych przez studentów ASP Katowice.

Industriada 2016

12 godzin atrakcji, dwie sceny – klubowa i plenerowa, pierwszy w Polsce mapping 3D do bluesowej muzyki na żywo zespołu Cree i Józefa Skrzeka zakończony pokazem sztucznych ogni - tak wyglądała Industriada 2016  na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach.

Japan Motors Nissan Sosnowiec 2014

Przygotowaliśmy pokaz z okazji otwarcia nowego salonu Japan Motors Nissan w Sosnowcu.

5 Edycji Mapp Fest

Jesteśmy organizatorami festiwalu mappingowego. Aktualnie odbyło się 5 edycji Mapp Festu (od 2016 roku jest to Tychy Light & Sound Festival). Festiwal ma formułę konkursu, udział w nim może wziąć każda osoba, której technika mappingu jest bliska.

BMW X6 Mpower 2015 BMW SIKORA

 Pokaz mappingu na Otwarciu Salonu BMW M w BMW Sikora, Bielsko-Biała, ul. Warszawska 56