Nasza oferta

Cechuje nas wszechstronność, całościowość i staranność. Tychy, Ruda Śląska, Czechowice-Dziedzice - lokale biurowe i magazynowe, powierzchnie usługowe i produkcyjne, działki komercyjne, projekty inwestycyjne w strefach ekonomicznych.

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem miejsc i możliwości z naszej oferty? Skontaktuj się z naszym biurem.  Więcej w dziale Kontakt.

 

Kompleks biurowo-produkcyjno-magazynowy w Czechowicach-Dziedzicach

Nieruchomość zlokalizowana jest w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 255, na granicy z miastem Bielsko-Biała.  Obiekt o powierzchni użytkowej 11 091 m2, posadowiony jest na działce nr 2889/37 o powierzchni całkowitej 24 126m2, objętej Księgą Wieczystą nr KA1P/00050864/6. Na przestrzeni kilku ostatnich lat obiekt został rozbudowany i całkowicie zmodernizowany. Aktualnie jest w całości wynajęty przez dwóch najemców, Conteyor Poland i Trelleborg Sealing Solutions. Kompleks jest bardzo dobrze skomunikowany z głównymi drogami w regionie.  Obiekt mieści się bezpośrednio przy głównej drodze w mieście, prowadzącej do Bielska-Białej, niedaleko węzła Drogi Krajowej nr 1 (Bielsko-Biała – Katowice - Warszawa), drogi ekspresowej S1 do Cieszyna i granicy z Republiką Czeską, oraz Drogi Krajowej 52 z Bielska-Białej do Krakowa.

Centrum Logistyczne DHL Express w Czechowicach-Dziedzicach

Nieruchomość zlokalizowana jest w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 257, na granicy z miastem Bielsko-Biała. Obiekt został wybudowany od podstaw, zgodnie z wytycznymi DHL Express. Obiekt oddano do użytku w maju 2009 r., a przekazanie nieruchomości najemcy odbyło się lipcu 2009 r. Obiekt posadowiony jest na dwóch działkach o nr: 2889/35, 2889/36, objętych Księgą Wieczystą nr KA1P/00057075/7 Łączna powierzchnia działek wynosi 2,13 ha. W skład Centrum Sortowania Paczek DHL Express wchodzą: hala przeładunkowa, budynek biurowo-socjalny, budynek punktu przyjęć, wiata magazynowa oraz portiernia. Łączna powierzchnia brutto wymienionych budynków wynosi 3 559 m2.

Nieruchomość biurowo-produkcyjno-magazynowa w Rudzie Śląskiej

Nieruchomość znajduje się w centrum Rudy Śląskiej przy ul. Czarnoleśnej 18, u zbiegu dzielnic Wirek, Czarny Las i Nowy Bytom w otoczeniu terenów poddawanych przez władze miejskiej stopniowej rewitalizacji. Całkowita powierzchni użytkowa budynków to ponad  8000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej. Budynki przystosowane do produkcji lekkiej oraz magazynowej, wyposażone w rampę, windy towarowe, łącza energetyczne dużej mocy (wraz z własną stacją SN), łącza światłowodowe. W latach 2004-2005 wszystkie zabudowania poddano kompleksowym remontom termomodernizacyjnym. Wokół nieruchomości znajduje się parking dla samochodów osobowych i ciężarowych o powierzchni 6500 m2. Bezpośredni dojazd od głównych szlaków komunikacyjnych (autostrady A4 oraz DTŚ). Do wynajmu oferujemy pomieszczenia biurowe, produkcyjne i magazynowe oraz ich połączenie o powierzchniach od 10 m2 do 1000 m2.

Działka inwestycyjna w okolicach Bielska-Białej z pozwoleniem na budowę

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 2,4879 ha, objęta księgą wieczystą nr BB1B/00144293/8, nr działki 104/13, położona w Międzyrzeczu Dolnym w gminie Jasienica. Działka zlokalizowana jest na terenie JASIENICKIEJ NISKOEMISYJNEJ STREFY EKONOMICZNEJ. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Jasienica oznaczona symbolem P/U – tereny zabudowy produkcyjno-usługowej. Na teren działki prowadzą 2 wjazdy. Działa posiada przyłącze wodne i kanalizacyjne (kanalizacja deszczowa i sanitarna). Obecnie do działki doprowadzane są przyłącze energetyczne o mocy 1MW oraz gazowe o mocy przyłączeniowej do 75m3/h. Do działki istnieje dojazd pojazdami ciężarowymi z głównych ciągów komunikacyjnych DK1 i S52.