II Akademia Przedsiębiorczości

28.09.2016 r.
Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK Tychy wraz z partnerami zaprasza osoby zainteresowane otworzeniem własnej działalności gospodarczej, osoby prowadzące „młode” firmy z terenu województwa śląskiego, a także firmy z sektora ITC i projektowego na II edycję Akademii Przedsiębiorczości. Kolejna odsłona to kolejne tematy, niezbędne każdemu przedsiębiorcy – tym razem proponujemy warsztaty tak istotne dla działalności jak: zawieranie umów oraz kształtowanie wizerunku.
Akademia jest odpowiedzią na potrzebę edukacji w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Cykl bezpłatnych spotkań, wykładów  i bezpośrednich konsultacji z organizacjami, instytucjami, bezpłatny dostęp do prawnika czy księgowej ma za zadanie przybliżyć wszystkie tajniki startu i prowadzenia własnego biznesu. Przy stanowiskach partnerów jest okazja przedyskutować z doradcami biznesowymi i trenerami pojawiające się zawsze wątpliwości, kwestie marketingowe, prawne i inne. Konsultacje trwają przez cały czas trwania wykładów i warsztatów – można przyjść i skonsultować swoje pomysły, zasięgnąć bezpłatnie opinii czy porady. Warunkiem jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.
 
Termin:  28 września 2016 r., środa, godz. 10.15 – 15.15 – II edycja
Miejsce: Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK, ul. Browarowa 21, Tychy (kompleks Browaru Obywatelskiego).
Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.itloftpark.pl/szkolenia.

Udział w Akademii jest BEZPŁATNY.


Kontakt:        
Rafał Kost, IT LOFT PARK Tychy
+48 728 833 709
e-mail: szkolenia@itloftpark.pl